Terminale

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 32 од 32
CEM. PKE1510
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 2809115

Terminal pin konektor,

1.5mm2, ø3.5mm, (2.1x10x16)mm.

0,05
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CEM. PKE2508
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 2809130

Terminal pin konektor,

0,75mm2, ø2,8mm, (1.6x8x14)mm.

0,02
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CEM. PKC7512
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 2809380

Terminal pin konektor,

0,75mm2, ø2,8mm, (1.6x12x18)mm.

0,06
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CEM. PKC112
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 2809400

Terminal pin konektor,

1mm2, ø3mm, (1.8x12x18)mm.

0,06
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CEM. PKD110
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 2808874

Terminal pin konektor,

1mm2, ø3mm, (1.8x10x16)mm.

0,05
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CEM. PKD1508
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 2808880

Terminal pin konektor,

1.5mm2, ø3.5mm, (2.1x8x14)mm.

0,02
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.