Senzor sigurie

NE-HSENS60
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
MFR Part No: DTCTSC20

Senzor sigurie, Detektues i tymit, i bardh, 85 dB

25,55
(me TVSH): 3,52
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

This Nedis® Optical Smoke Detector offers you complete peace of mind.
It can interconnect with 12 other detectors to monitor an entire building - and it is powered by the mains but has a backup battery (1x 9V supplied) to provide support should there be a power cut.
It’s equally easy to test the unit is working: just press the test button for reassurance that everything is working as it should be.

 

Features:

 • Can connect with 12 other units - to offer 100% coverage of all areas of the house
 • Mains powered - with battery backup
 • Mute button - to silence the alarm
 • Test button - for reassurance
 • ≥ 85 dB alarm - to ensure even if asleep you will instantly hear the alarm

 

Package contents:

 • Smoke detector
 • Backup battery
 • Base plate
 • Connector cable
 • Dust cover
 • Manual
Gamë punuese 3 m
Mbushje
220V-AC
Niveli i zërit 85 dB
Ngjyra
 e bardhë
Temperatura e punës 0 - 55 °C
Bateritë e përfshira
Po
Bateria
R-22/9V
Cikli jetgjatë i Senzorit
10 vjet
Materiali
ABS
Diametri 127 mm
Implementimi
Brenda
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.