Ndryshme

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
BDL-DSPU
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DSPU
ESD Pumpë Desalduse, 190mm, Bondline
22,97
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BDL-DSTIPESD
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DSTIPESD
ESD Tip për Pumpa Desaldim, Bondline
15,52
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.