Mjete për PCB, IC

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
RND 550-00168
Informata të shpejta
(0)
Brushe, Tunxh
1,87
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
FIBERREFILL5
Informata të shpejta
(0)
Fiberpen, Shtoj
1,95
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
PRF BRUSH
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PRF BRUSH
Brushe per Spreje
2,84
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
RND 550-00471
Informata të shpejta
(0)

IC Extraction Tool, 105 mm, Gjelbër, RND Lab

2,92
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
RND-TL012
Informata të shpejta
(0)

PLCC Extraction Tool, 18 Deri në 124 Pin, Zezë, RND Lab

5,19
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
RND-FIBERPEN01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: RND 550-00224
Fiberglas, Pastrus, 4 mm
5,6
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
likvidacijaShrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
SetAlat_alat_alb
crimp plier_ paket alat_alb
kabli na metro_alat_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.