Produktet mujore RASPBERRY PI4-kit kanë arritur. Nxito! Porosit, 1 copë për dërgesë!

Rrobotët

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
NE-HROB01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VCRO210BK
Fshirese robot, Pajisja Shtëpiake, e Zezë
95,66
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ECOV.WINBOT930
Informata të shpejta
(0)
Fshirese robot për Dritareve, Pajisja Shtëpiake, e Bardhë
604,58
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HROB03
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WIFIVCR001CBK

Rrobot për pastrim te shtepise, WiFi, i zi.

137,62
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HROB02
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WIFIVCL001CBK

Rrobot për pastrim ne shtepi, WiFi, i zi.

285,07
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.