Shëndeti dhe Sport

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 3
VIT-70410060
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VIT-70410060
Karta Bixhozi, Simbole te Medha
7,01
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VIT-70610070
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VIT-70610070

Kuti per barna, e kalter.

9,01
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-BLDPRESS01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HCBL400WT

Matës i tensionit të gjakut, i bardhe.

29,99
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VIT-70210050
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VIT-70210050
Mjete Kuzhine, Lugë Fleksibil, e Zezë
11,52
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VIT-70210040
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VIT-70210040
Mjete Kuzhine, Pirun Fleksibil, e Zezë
11,52
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VIT-70410070
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VIT-70410070
Mbajtes per Karta Bixhozi, e Bardhë
2,34
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HMS001
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: BTSW001BK

Orë dore smart, matje te temperatures, te rrahurave te zemres, thirrjeve, LCD ekran, 90mAh, i zi.

37,98
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HMS002
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: BTSW002BK

Orë dore Smart, temperature, rrahje te zemres, thirrje, LCD ekran, 180mAh, i zi.

48,99
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CNS-SW63PP
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNS-SW63PP

Ore e mencur, mate te rrahurat e zemres, prekje ne ekran, 240x240 pixel TFT, 155mAh, roze.

51,13
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CNS-SW74BB
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNS-SW74BB

Ore e mencur, te rrahurat e zemres, 240x240 piksel LCD, 170mAh, e zeze.

47,96
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CNS-SW78BB
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNS-SW78BB

Ore e mencur, te rrahurat e zemres, 240x240 piksel LCD, 200mAh, e zeze.

64,91
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CNS-SW78PP
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNS-SW78PP

Ore e mencur, te rrahurat e zemres, 240x240 piksel LCD, 200mAh, Pink.

64,91
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CNE-ST01BB
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNE-ST01BB

Ore e mencur, byzylyk, zone sigurie, te rrahurat e zemres, 400mAh, e zeze.

55
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CNE-KW31BB
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNE-KW31BB

Ore e mencur, 240x240 piksel LCD, 380mAh, e zeze.

47,96
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CNE-KW34PP
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNE-KW34PP

Ore e mencur, 128x128 piksel LCD, 400mAh, Pink.

60
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.