Hobby, RC Pajisje, Rrobotët

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 2 од 2
GPM-M1840
Informata të shpejta
(0)
Shtesë, Kontrolli elektronik i shpejtësisë, ESC, 45A, 5V, 2A
53,09
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
XR-16000
Informata të shpejta
(1)
Quadcopter, Dron, GPS
588,82
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DID-C1080
Informata të shpejta
(0)
Shtesë, Rrota dhe Goma, Dromida, TT4.18 Trail Truck, DT4.18 Desert Truggy, shkumë
16,98
Më shumë
Dërgesa Falas
w
AR-510042
Informata të shpejta
(0)
Shtesë, Rrota te Para, Rider, E Zezë, Krom
15,91
Më shumë
Dërgesa Falas
w
AR-510043
Informata të shpejta
(0)
Shtesë, Rrota te Prapme, Rider, E Zezë, Krom
17,45
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DJI-GIMBAL OM5/G
Informata të shpejta
(0)

HOBBY DROStabilizues për telefona të mençur, Gimbai, Blututh, telefona te mencur, i hirte.

188,23
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.