Sistemet dhe pajisjet solare

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 2
PV-AZB4
Informata të shpejta
(0)

Konektor 1000V, 30A.

11,52
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
PV-AZS4
Informata të shpejta
(0)

Konektor 1000V, 30A.

11,52
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CIR-PV CDP-0
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CDP-0
Kontrollues Automatik i Rrymës për PV Sistem, DIN
980,06
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CIR-PV CDP-G
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CDP-G
Kontrollues Automatik i Rrymës me Menaxhim nga Largësia, DIN
1.303,06
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PIK CS PVT
Informata të shpejta
(0)

Hibrid solar modul per gjenerim te elektricitetit dhe energji termale nga dielli, 265W

295,5
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PIK265P(60)
Informata të shpejta
(1)

Modul solar polikristalin per gjenerimin e elektricitetit nga rrezet solare, me fuqi 265W.

122,42
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PIK280M(60)
Informata të shpejta
(0)
SOLAR PV-PAN.265W x60c -PC
133,81
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PIK270P(60)
Informata të shpejta
(0)
SOLAR PV-PAN.265W x60c -PC
124,73
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PIK280P(60)
Informata të shpejta
(0)
SOLAR PV-PAN.265W x60c -PC
129,35
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PIK340M(72)
Informata të shpejta
(0)
SOLAR PV-PAN.265W x60c -PC
167,9
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SP-40WM
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SP40WM

Panel solar 40W,

(541x611x35)mm.

306,93
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
SP-18WA
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SP18WA

Panel solar 18W,

(645x632x22)mm.

99,23
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ME-SP/1
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MIKROE-651

Panel solar 4V/100mA.

17,07
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
TESCOM-PV1500IRR
Informata të shpejta
(0)
Solar PV System, 230 VAC, 1.5kW
2.714
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
TESCOM-PV2200IRR
Informata të shpejta
(0)
Solar PV System, 230 VAC, 2.2kW
3.716
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
raspberry pi 4alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.