Sistemet dhe pajisjet solare

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 3 од 3
CIR-PV E5K131
Informata të shpejta
(0)
Solar PV System, Electrical Energy, 230 VAC, 5kW
11.291,9
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
METREL MI-3108ST
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MI 3108 ST
Testues Fotovoltaik, STC, Bluetooth
2.494,56
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
METREL MI-3109PS
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MI 3109 PS
Testues Fotovoltaik, STC, Bluetooth
2.709,16
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
METREL MI-3108PS
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MI 3108 PS
Testues Fotovoltaik, STC, Bluetooth
2.898,96
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
METREL MI-3109ST
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MI 3109 ST
Testues Fotovoltaik, STC, Bluetooth
1.621,57
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CIR-PV M54606
Informata të shpejta
(0)
Transformatorë i Tensionit për PV String, 25A
120,06
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CIR-PV M54602
Informata të shpejta
(0)
Modul Transformatorë i Tensionit për PV String, 25A
160,08
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CIR-PV M54603
Informata të shpejta
(0)
Transformatorë i Tensionit për PV String, 100A
108,05
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
raspberry pi 4alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.