Encoders

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
ENCOD.V-003
Informata të shpejta
(0)
Enkoder, 30DET, 15PPR, Ndërprerës, 6mm
2,35
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ENCOD.V-001
Informata të shpejta
(0)
Enkoder, 24DET, 24PPR, Pa Ndërprerës, 6mm
2,52
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ENCOD.V-002
Informata të shpejta
(0)
Enkoder, 12DET, 12PPR, Pa Ndërprerës, 6mm
3,17
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ENCOD.V-004
Informata të shpejta
(1)
Enkoder, 36DET, 18PPR, Ndërprerës, 6mm
6,25
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ENCOD.BCD-02
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DRG-416ERF
Enkoder, BCD, Hexadecimal, 16P
1,05
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ENCOD.BCD-01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DRG-410ERF
Enkoder, BCD, Decimal, 10P
1,05
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ALPS-STEC16B04
Informata të shpejta
(0)
Enkoder, 24DET, 24PPR, Pa Ndërprerës, 6mm
2,52
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
raspberry pi 4alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.