Kaçavida

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
PB 8124.B 8-60 E
Informata të shpejta
(0)
Kaçavid, Torx, T8, ESD, 153 mm, Swiss Tools
9,01
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PB 8124.B 7-50 E
Informata të shpejta
(0)
Kaçavid, Torx, T7, ESD, 143 mm, Swiss Tools
8,69
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PB 8124.B 15-80
Informata të shpejta
(0)
Kaçavid, Torx, T15, ESD, 173 mm, Swiss Tools
11,41
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PB 8124.B 6-50
Informata të shpejta
(0)
Kaçavid, Torx, T6, ESD, 147 mm, Swiss Tools
8,52
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PB 8124.4-40 ESD
Informata të shpejta
(0)
Kaçavid, Torx, T4, ESD, 135 mm, Swiss Tools
8
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PB 8124.B 10-70
Informata të shpejta
(0)
Kaçavid, Torx, T10, ESD, 163 mm, Swiss Tools
10,71
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BE-8908
Informata të shpejta
(0)
Kaçavidhë, Torx, TX8
8,8
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.