Kabëll për audio

NE-CAB064/1
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
MFR Part No: CAGL21250BK10

Kabell per audio, 2.5mm, mashkull / mashkull, 1m.

6
(me TVSH): 0,92
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Stereo audio cable 2.5mm male / male.

 

Features:

  • Connector A: 2.5mm stereo male
  • Connector B: 2.5mm stereo male
  • Length: 1m
Lidhësit A
2,5mm
Male
Stereo
Lidhës B
2,5mm
Male
Stereo
Gjatësia e kabllos 1 m
Ngjyra
 e zezë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.