Audio Kabllo

CABLE-423/5
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
MFR Part No: CAGT22050BK50
AUX Kabllo, Audio Kabllo, 3.5 mm , Mashkull / Femer, 5.0 m
4,3
(me TVSH): 0,66
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Audio extension cable with 3.5mm male / female connectors and 5m length

 

Features:

  • Connector A: 3.5mm male stereo
  • Connector B: 3.5mm female stereo
  • Length: 5m
Lidhësit A
3,5mm
Male
Lidhës B
3,5mm
Female
Gjatësia e kabllos 5 m
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.