Audio Kabllo

HQS-S2423/10
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
MFR Part No: CAGC22050AT100
AUX Kabllo, Audio Kabllo, 3.5 mm , Mashkull / Femer, 10 m
16,21
(me TVSH): 2,47
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

High quality аudio extension cable with 3.5mm male / female with 24k gold-plated plugs.


Features:

  • Goldplated plugs
  • Double shielded
  • Connector A: 3.5mm male stereo
  • Connector B: 3.5mm female stereo
  • Pearl chrome-plated metal shell
  • Lenght: 1.5m
Lidhësit A
3,5mm
Male
Stereo
Lidhës B
3,5mm
Female
Stereo
Gjatësia e kabllos 10 m
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.