Micro USB Kabllo

CABLE-2996/0.15
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Micro USB Kabllo, e Zezë, v2.0, A-type Mashkull / B-type Micro Mashkull, 0.15 m
1,54
(me TVSH): 0,23
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Kabllo mikro me mbrojtje të dyfishtë USB "B" > USB "A" për transferim të të dhënave dhe me gjatësi nga 15cm.

 

Karakteristika:

  • USB2.0 deri 480Mbps shpejtësi të transferimit të të dhënave
A:
USB A-type
male
B:
USB micro B-type
USB version
v2.0
Lenght 0,15 m
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.