Powerbank

NE-PBANK03/20
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
MFR Part No: UPBKPD20000BK

Bateri e jashtme, Universal, 3 A, 20 Ah, USB, USB-C

34,98
(me TVSH): 5,34
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Use this powerbank with 20,000 mAh capacity at home, in the office or when you are travelling to charge two devices simultaneously. It supports 18W USB-C Power Delivery (PD) to fast charge your phone from 0-50% within 30 minutes and USB-C devices from 0-50% in around 36 minutes.

The convenient LED indicator reveals exactly how much power it has left, so you know when you may need to plug it in. There’s enough power within to charge a smartphone up to eight times or a tablet up to three times.

The powerbank offers protection against overcharging, short circuiting and overheating.

 

Features:

  • Can charge two devices at once
  • Carries enough power to charge a phone up to eight times
  • LED indicator - so you always know how much power is left
  • One 18W USB-C port (for Power Delivery) and one 18W USB-A (for Quick Charge)
Kapaciteti 20.000 mAh
Rrymë dalëse 3.000 mA
Dimensionet 138x68x27 mm
Pesha 450 g
Ngjyra
 e zezë
Output voltage
5 V-DC
9 V-DC
12 V-DC
Rrymë hyrëse 3.000 mA
Qi
Jo
vlezen napon cekiranje
5 V-DC
9 V-DC
12 V-DC
Number of USB ports
2
Lloji i Lidhjes
USB A
USB-C

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.