Mbushes

GB-P.SUP.18/W
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
USB Adapter i Rrymës, 2.4 A, 2 Dajlet, 2x USB, Bardhë
9,09
(me TVSH): 1,39
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w
Pakot

Dual adapter for quick charging with 2 USB ports. Intelligent device recognition through ID chip and It is ideal for simultaneously charging the mobile phones, cameras and other devices with 2.4A via a normal wall socket.

 

Features:

  • Input voltage: (100-240)V-AC,
  • Output voltage: 5V-DC
  • Nomber of USB ports: 2
  • Current: 2400mA
Tensioni hyrës 100 - 240 V
Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 2,4 A
Number of USB ports
2
Ngjyra
 e bardhë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.