Mbushes

GB-P.SUP.15/B
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
USB Adapter i Rrymës, 2.4 A, 2 Dajlet, 2x USB, Zëzë
6,94
(me TVSH): 0,96
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w
Pakot
Pakot e produktit

Universal dual USB charger. Ideal to charge two USB devices such as MP3 players, iPods and mobile phones simultaneously via a normal wall socket.

 

Features:

 • Max. performance: 12W
 • Voltage Range: (100 - 240)V-AC
 • Max. amperage: 2.4A
 • Output: type: 2 xUSB 2.0 female (Type A)
 • Output voltage: 5V-DC
 • Color: black
 • Material: ABS
 • Operating temperature: (-20-40)°C
 • Length: 71.5mm
 • Width: 37mm
 • Height: 22.4mm
 • Weight: 34g
Tensioni hyrës 100 - 240 V
Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 2,4 A
Number of USB ports
2
Ngjyra
 e zezë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.