Mbushes

P.SUP.USB2059/W
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
MFR Part No: WCHAU1000AWH
USB Adapter i Rrymës, 10 A, 6 Dajlet, 6x USB, Bardhë
36,07
(me TVSH): 5,5
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Multi-device charger with intelligent device recognition for optimum charging current (Smart Charge ID). Compact design with 10A power capacity to charge up to six devices simultaneously. Simple design that perfectly complements your desk or drawer cabinet.
Voltage range of (100–240)V-AC means the charger can also be used abroad (separate Euro power adapter).

Tensioni hyrës 100 - 240 V
Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 10 A
Number of USB ports
6
Ngjyra
 e bardhë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.