Mbushes

P.SUP.USB2051
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
USB Adapter i Rrymës, 1 A, 1 Dajle, 1x USB, Zëzë
4,85
(me TVSH): 0,74
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Universal USB power adapter. Ideal for charging USB devices such as MP3 players, TomTom and mobile phones via wall socket at home. The charger incorporates safety features like short-circuit protection and automatic overload cutoff.

 

Features:

  • Voltage input: (100-240)V-AC, 50/60Hz
  • Output voltage: USB 5V-DC
  • Current: 1000mA
  • LED indicator
  • Short-circuit protection
  • Automatic overload cutoff
Tensioni hyrës 100 - 240 V
Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 1 A
Number of USB ports
1
Ngjyra
 e zezë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.