Adapter per Vetur

GB-P.SUP.14/B
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
USB Mbushës për në Veturë, 4.8 A, 2 Dajlet, 2x USB, Zëzë
13,63
(me TVSH): 2,08
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Charge two devices while you are driving to your destination with this charger with combined power output of 4.8A at 5V. Never run out of power again.

 

Features:

  • For a quick charge in the cigarette lighter socket
  • Charges up to two USB devices simultaneously
  • With ID chip – automated device recognition feature makes charging up to 40 per cent faster
  • Charge controller (single port) – monitoring of individual USB ports
  • Small, compact design – the charge adapter disappears into the cigarette lighter
Tensioni hyrës 12 V-DC
Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 4,8 A
Number of USB ports
2
Ngjyra
 e zezë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.