Adapter per Vetur

CABS.P.SUP.01/B
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Cabstone
USB Mbushës për në Veturë, 3 A, 1 Dajle, 1x USB, QC3.0, Zëzë
10,55
(me TVSH): 1,61
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

This compact USB adapter charges smartphones, tablets or other devices up to 4 times faster than a conventional charger. Thanks to the Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 Technology it is possible to charge compatible devices with Snapdragon processors from zero to 80 percent in approx. 35 minutes. The intelligent protection system prevents short circuits, overheating or overvoltage. The Smart Charging Technology can identify compatible devices and provide optimized charging current.

Features:

    Input Voltage: 12 - 24(DC)V
    Output: 3A
    Connector: USB (Type A)
    Compatible to QC2.0 and QC1.0
    Dimensions: (27.5х55х24.8)mm
    Weight: 16g
    Colour: black

Tensioni hyrës 12 - 24 V
Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 3 A
Number of USB ports
1
Ngjyra
 e zezë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.