Adapter per Vetur

PSUP-GSM01/CAR
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Mobilize
MFR Part No: MOB-20495
USB Mbushës per Vetura, 1 A, uUSB
6
(me TVSH): 0,92
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

USB car charger to charge smartphones, navigation systems, MP3 players, digital cameras and many other devices.

 

Features:

    Voltage 12 V-DC
    Output voltage 5 V-DC
    Output Current: 1000mA
    Socket type: Micro USB

Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 1 A
Ngjyra
 e zezë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.