Adapter per Vetur

GB-P.SUP.12/B
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
USB Mbushës për në Veturë, 10 A, 4 Dajlet, 4x USB, Zëzë
20
(me TVSH): 3,05
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

USB car power adapter for charging mobile devices (GPS, mobile phones, digital cameras, tablets) that are suitable for charging by 5V USB connector. It is equiped with ID Chip intelligent technology ensures highest charging capacity.

Features:
Input voltage: (12-24)V-DC
Output voltage: 5V-DC
Maximum current: 10000mA (4 x 2.5A)
Dimensions: (104х44х38)mm
Colour: Black

Tensioni hyrës 12 - 24 V
Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 10.000 A
Number of USB ports
4
Ngjyra
 e zezë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.