Adapter per Vetur

P.SUP.USB2054/BU
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
MFR Part No: CCHAU240ABKP
USB Mbushës për në Veturë, 2.1 A, 1 Dajle, 1x USB, Blu
7,95
(me TVSH): 1,21
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

The twin USB car charger offers USB connections and provides tablets or smartphones with up to 2.1A of power.

 

Features: 

  • Input voltage: 12V-DC
  • Output voltage: 5V-DC
  • Current: 2100mA
  • Weight: 12g
Tensioni hyrës 12 V-DC
Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 2,1 A
Number of USB ports
1
Ngjyra
 e kaltër
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.