Adapter per Vetur

VARTA-57931
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Varta
MFR Part No: VARTA-57931
USB Mbushës për në Veturë, 3.4 A, 2 Dajlet, 2x USB, Zëzë
16,8
(me TVSH): 2,56
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

The twin USB car charger offers simultaneous charging of two mobile devices up to total 3.4A of power.The car charger has 4 times more power compared to a standard 500mAh car charger. The compact design fits almost invisibly onto every dashboard, can remain permanently in the cigarette lighter. It is also compatible with most USB cables, including Apple Lightning, Apple 30-pin, Micro USB, and Mini USB cables. The adapter has LED indicator. The package contains micro USB-cable.

 

Features:

  • Input voltage: 12V-DC
  • Output voltage: 5V-DC
  • Current: 3100mA
  • Lenght: 105mm
  • LED status
  • Color: black
Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 3,4 A
Number of USB ports
2
Ngjyra
 e zezë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.