Adapter per Vetur

P.SUP.USB2053
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Skross
USB Mbushës për në Veturë, 2.1 A, 2 Dajlet, 1x USB, 1x microUSB, Bardhë
6
(me TVSH): 0,92
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Micro USB car adapter for charging tablets and mobile phones. Additional  USB A-type port provides the possiblity to charge simultaneously a second USB device.

 

Features:

  • Input Voltage: (10-16)V-DC
  • Output Voltage: 5V-DC
  • Current: 2100mA
  • Length: 30mm
  • Width: 30mm
  • Height: 54,5mm
  • Colour: White
  • Weight: 76g
Tensioni hyrës 10 - 16 V
Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 2,1 A
Number of USB ports
2
Ngjyra
 e bardhë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.