Adapter per Vetur

P.SUP.USB2048
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Skross
USB Mbushës për në Veturë, 1 A, 2 Dajlet, 2x USB, Bardhë
3,89
(me TVSH): 0,59
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

This special small-sized car charging adapter with 2xUSB, can fit easily into the console of your car & safely plugged into the car lighter socket. It is perfect for charging all kinds of devices with USB like Mobile phones, MP3-players with an integrated battery pack.

 

Features:

  • LED status
  • Input voltage: (12-24)V-DC
  • Output voltage: 5V-DC
  • Max. current: 1000mA
  • Dimension:  20x20x45mm
  • Weight: 35g
     
Tensioni hyrës 12 - 24 V
Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 1 A
Number of USB ports
2
Ngjyra
 e bardhë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.