Adapter per Vetur

P.SUP.USB2033
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Cabstone
USB Mbushës për në Veturë, 2.1 A, 2 Dajlet, 2x USB, Zëzë
4,89
(me TVSH): 0,75
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

The twin USB car charger offers two USB connections and provides tablets or smartphones with up to 2.1A of power. The intelligent electronics protect every connected device against short circuits, overheating or power surges. The compact design fits almost invisibly onto every dashboard, can remain permanently in the cigarette lighter and is easily pulled out again with the integrated little handle.

 

Features: 

  • Input voltage: (12-24)V-DC
  • Output voltage: 5V-DC
  • Current: 2100mA
  • Diameter: 32mm
  • Lenght: 50mm
  • Color: black
  • Weight: 15g
Tensioni hyrës 12 - 24 V
Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 2,1 A
Number of USB ports
2
Ngjyra
 e zezë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.