Adapter per Vetur

P.SUP.USB204
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
HQ
MFR Part No: P.SUP.USB204
USB Mbushës për në Veturë, 1 A, 1 Dajle, 1x USB, Mini, Zëzë
4,77
(me TVSH): 0,73
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Charge your USB equipment in the car via the cigarette lighter socket. This super small USB adapter can be easily stored somewhere in your car so you always have it with you. Never be low on battery of your MP3/4 player, PDA, telephone or any other USB device again.

 

Features:

  • Input voltage: (12-24)V-DC
  • Output voltage: 5V-DC
  • Max output current: 1000mA
Tensioni hyrës 12 - 24 V
Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 1 A
Number of USB ports
1
Ngjyra
 e zezë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.