Adapter per Vetur

P.SUP.USB203
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG
MFR Part No: P.SUP.USB203
USB Mbushës për në Veturë, 1 A, 1 Dajle, 1x USB, Zëzë
3,9
(me TVSH): 0,59
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Universal car charger for mobile devices. Stylefully designed universal USB car charger. Ideal to charge USB devices such as MP3 players, iPods, iPhones and mobile phones in the car. It incorporates safety features such as short-circuit protection and automatic overload cut off.

 

Features:

  • Input voltage: (12-24)V-DC
  • Output voltage: 5V-DC / 1000mA
  • Short-circuit protection
  • Automatic overload cut off
  • LED indicator
Tensioni hyrës 12 - 24 V
Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 1 A
Number of USB ports
1
Ngjyra
 e zezë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.