Adapter per Vetur

IPD-CHARGE30
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG
MFR Part No: IPD-CHARGE30
USB Mbushës për në Veturë, 1 A, 1 Dajle, 1x USB, Bardhë
3,41
(me TVSH): 0,52
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Adapter univerzal për mbushje të pajisjeve të celularëve në veturë. Adapter i dizajnuar me stil, për mbushje të MP3 pleereve, iPod, iPhone ose celularë në veturë. 

Ka mbrojtje e ndërtuar nga lidhje e shkurtë dhe mbingarkimi. 

 

Karakteristika:

  • LED indikasion
  • Mbrojtje nga lidhje e shkurtë
  • Mbrojtje nga mbingarkimi
  • Lloji i konektorit: USB
Tensioni hyrës 12 - 24 V
Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 1 A
Number of USB ports
1
Ngjyra
 e bardhë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.