Produktet mujore RASPBERRY PI4-kit kanë arritur. Nxito! Porosit, 1 copë për dërgesë!

Brushes

WRB-BR01
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Warmbier

ESD Brushes, 5 Pieces, 50 mm

26,25
(me TVSH): 3,62
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Set of 5 ESD brushes for cleaning ESD sensitive components or PCBs.

 

Features:

  •     Suitable for: ESD-Sensitive Printed Circuit Boards
  •     Surface Resistance: 106-7 Ohm
  •     Accessory Material: Conductive Fibres, Plastic
  •     Accessory Colour: Black
  •     Width: 50 mm
  •     Accessory Product Type: Brushes
Dimensionet 50 mm
Kolicina 5 l
Materiali
plastikë
Ngjyra
 e zezë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.