Etiketat dhe Shiritat

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
BDL-IDPA4
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: IDPA4
ESD Pastrues A4, Bondline
12
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
BDL-L009
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: L009
Logo e Vogël ESD, 12 x 12mm, x1000, Bondline
12,85
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BDL-FMT33
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: FMT33
Ngjitës për Markim të Dyshemesë, 55mm, 66m, Bondline
21,32
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
BDL-HT1
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HT1
Ngjitës për Markim të Dyshemesë, 50mm, 33m, Bondline
17
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BDL-SLVGRD
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SLVGRD
Shenjë Ngjitëse Rrumbullakë, 300mm, Bondline
48,26
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BDL-SESDRD
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SESDRD
Shenjë Ngjitëse Rrumbullakë, 300mm, Bondline
48,26
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BDL-SENTRD
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SENTRD
Shenjë Ngjitëse Rrumbullakë, 300mm, Bondline
48,26
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BDL-GRID12
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: GRID12
Shirit Mbrojtës i Rrjetit Përcjellës, 12mm, 36m, Bondline
2,95
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.