Çanta dhe Paketim

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 2
RND 600-00053
Informata të shpejta
(0)
Mbështjellëse e Zgjatur Antistatike, 500mm, 300m, RND
49,86
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
BDL-PCHESD
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PCHESD
ESD Qantë, Bondline
8
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
BDL-BHD6
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: BHD6
Sfungjer i Përçueshëm me Densitet te Lart, 1000 x 1000 x 6mm, Bondline
Më shumë
ne Kerkese
BDL-BLD6400
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: BLD6400
Sfungjer i Përçueshëm me Densitet te Vogël, 555 x 355 x 10mm, Bondline
Më shumë
ne Kerkese
BDL-BLD3200
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: BLD3200
Sfungjer i Përçueshëm me Densitet te Vogël, 255 x 155 x 10mm, Bondline
Më shumë
ne Kerkese
BDL-BHD6/500
Informata të shpejta
(0)
Sfungjer i Përçueshëm me Densitet te Lart, 500 x 500 x 6mm, Bondline
Më shumë
ne Kerkese
BDL-LTM23
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LTM23
Çanta Mbrojtëse Statike, 50 x 76mm, x100, Bondline
7,48
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
BDL-LTM46
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LTM46
Çanta Mbrojtëse Statike, 102 x 152mm, x100, Bondline
13,27
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
RND 600-00033
Informata të shpejta
(0)
Çanta Mbrojtëse Statike, 254 x 203mm, x100, RND
18,01
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BDL-LTP46
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LTP46

Çanta anti-statike ngjyrë rozë, 102x152mm.

Paketimi: 100 copë.

9,23
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BDL-PB1012
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PB1012
Çantë Antistatike, 254 x 305mm, x100, Bondline
12,48
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
BDL-LTP1012
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LTP1012
Çantë Antistatike, 254 x 305mm, x100, Bondline
24,96
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
BDL-PB46
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PB46
Çantë Antistatike, 102 x 152mm, x100, Bondline
3,57
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RND-ESDBAG01
Informata të shpejta
(0)
Çantë Antistatike, 185 x 130mm, x10, Flluska, RND
3
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RND 600-00004
Informata të shpejta
(0)
Çantë Antistatike, 127 x 76mm, x100, RND
3,41
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.