Bazë Mbrojtëse

RND-BENCHM02/BU
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
RND Lab
ESD Bazë Mbrojtëse, 1200 x 600, 10mm, RND
80
(me TVSH): 12,2
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Great value ESD bench matting made from anti-static (conductive) and static dissipative materials with synthetic rubber.

Suitable for use in workshops or laboratories for microelectronic industries.

 

Features:

  • Supplied with ESD studs
  • Ground terminal type: 4x10mm snap studs
  • Mat type: 2 layer dissipative mat
  • ESD Mat Material: Rubber
  • Shape: Rectangular
  • Width: 600mm
  • Length: 1200mm
  • ESD Mat Colour: Blue
Dimensionet 600x1200 mm
Kit Includes
Bench mat
Grounding cord
Grounding plug
ESD wall sign
Ngjyra
 e kaltër
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.