Micro USB Kabllo

CABLE-2992
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Micro USB Kabllo, e Bardhë, v2.0, A-type Mashkull / B-type Micro Mashkull, 1.8 m
1,91
(me TVSH): 0,26
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

USB cable v2.0 A-type male / USB B-type micro male connectors. Suitable for most of mobile and smart phones and tablet PCs.

 

Features:

  • Connector A: USB A-type male
  • Connector B: USB B-type micro male
  • Version: v2.0
  • Length: 1.8m
A:
USB A-type
male
B:
USB micro B-type
male
USB version
v2.0
Lenght 1,8 m
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.