Multimetër analog + Gjenerues i tonit me sondë + Kuti + Zhveshës i kabllove + Çantë

LEP-0298
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Loging Electronics

Loging Paketa , per instalime dhe kontrollime te kabllove me instrumet analog, tentues i çifteve, zhveshes i kabllove, cante portabile dhe nje kuti.

141,96
(me TVSH): 21,65
Çmimi I rregullt 187,64
Ruajni: 45,68
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w
Produktet në këtë pako:
ruajni: 45,68

Installation kit with analog multimeter for performing standard measurements of voltage, current and resistance with portable bag, tone generator with probe for installations and cables checking and pliers for automatic cable stripping, housed in multi-purpose metal tool case.

 

Analog multimeter: with standard measuring areas 600V AC/DC, 10А AC/DC, 2MΩ

Tone generator: with probe for network installations, aligator clips or RJ11 connector

Metal case: Multi-purpose tool case (450x275x225) mm

Cable stripper: Pliers for automatic cable stripping, (0.2-6)mm

Bag: Portable bag with dimensions (260x110x55)mm

Warranty: 12 months

Technical Support: Logging


Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.