Paketa - Elektronikë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 2 од 3
LEP-0257
Informata të shpejta
(0)

Pishtolet për ngjitje me mbajtes dhe me patrona shtesë.

19,65
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0260
Informata të shpejta
(0)

Pistoletë për ngjitje 80W me patrona shtesë

52,3
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0259
Informata të shpejta
(0)

Pistolete per ngjitje 200W me patrona ekstra.

15,88
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0139
Informata të shpejta
(0)

Per performance precize dhe prefekte per te gjithe tekniket e elektronikes.

1.082,37
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0223
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, salduesi me stacion sebashku me detektorin per tension ju garanton nje pune te sigurt dhe precize.

40,19
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
LEP-0227
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, stacion saldimi 50W me mini burmashine dhe set i veglave, per pune me tableta, telefona dhe laptopa.

167,99
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0204
Informata të shpejta
(0)
LOGING paketa, stacion saldimi dy kanalesh 60W dhe me ajer 320W me multimeter te vogel univerzal e cilat garanton rezultate te shkelqyera ne saldimi dhe desaldim te SMD komp...
319,63
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0433
Informata të shpejta
(0)
LOGING paketa, stacion saldimi dy kanalesh 60W dhe me ajer 320W me multimeter te vogel univerzal e cilat garanton rezultate te shkelqyera ne saldimi dhe desaldim te SMD komp...
413,02
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
LEP-0104
Informata të shpejta
(0)

Ju duhet një mbajtëse projektori për restaurantin tuaj ? 

45,69
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0129
Informata të shpejta
(0)

A kerkon puna juaj precizitet te larte ?

120,5
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0089
Informata të shpejta
(0)

Kartelat e vjetra janë me te perdorura ? 

7,29
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0397
Informata të shpejta
(0)

Loging Paketa, Dara prerese 120mm + pinca 120mm, Saldues 30W + sfungjer, Multimeter digjital, Duar ndihmese me llupe, Kallaj 17g.

51,63
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0395
Informata të shpejta
(0)

Loging Paketa - Dara prerese 120mm, Pinca 120mm, Saldues 30W, Llupe me duar ndihmese, Multimeter digjital, Kallaj.

71,03
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0338
Informata të shpejta
(0)

LOGING PACKAGE, 40 W Green / Yellow Mini Drill, 24 W AC/DC Power Supply

46,37
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
LEP-0339
Informata të shpejta
(0)

LOGING PACKAGE, 40 W Mini Drill Green / Yellow, 24 W AC/DC Power Supply

68,41
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.