Sensor I Presionit

SDP810-500PA
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Sensirion

Sensor I Presionit, 500 Pa, Dixhital, Diferenciale, 5.5 V, Tub, 3.8 mA

44
(me TVSH): 6,71
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

The SDP810-500PA from Sensirion is a digital differential pressure sensor with tube connection. It is designed for high volume applications. The sensor measures pressure of air and non-aggressive gases with superb accuracy and no offset drift.

 

Specification:

  • Voltage Rating: 5.5V
  • Port Style: Tube
  • Supply Current: 3.8mA
  • Operating Pressure Max: 500Pa
  • Sensor Output: Digital
  • Pressure Measurement Type: Differential

 

DC Tension 5,5 V
Temperaturë e gamës -40 - +85 °C

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.