Bench Power Supply

RND 320-KWR103
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
RND Lab

Programmable Power Supply, 1 Channel, 60V, 15A, 300 W, RND Lab.

345
(me TVSH): 52,63
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

RND 320-KWR103 - Bench Top Power Supply, 60V, 15A, 300W, Programmable, RND Lab.

Wide range of voltage & current for the users to choose.
Multiple communication rates.
Compact size, high power ratio.
Low ripple and noise, linear output.
Completely digitalized control.
Intelligent, temperature-controlled ventilation.
Overload protection.
Constant voltage and constant current operation.
Main unit, user's manual, power cable, USB cable, RS232 cable, software CD

 

Features:

 • Output Power: 300 W
 • Output Voltage 1 Max. 60 V
 • Outputs: 1
 • Input Voltage Min. 110 V
 • Input Voltage Max. 230 V
 • Output Current 1 Max. 15 A
 • Output Type 1: Programmable
 • Plug Type: Euro Type C (CEE 7/16) Plug
 • Ripple & Noise (V): 6 mV
 • Display Type: LED
 • Response Time: 65 ms
 • Operating Temperature Min. 0 °C
 • Operating Temperature Max. 40 °C
 • Programmable: Yes
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.