Llambe

RA-1003077
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Ranex
MFR Part No: RA-1003077
Llambe, Led, Solar, Mur, 35 lm
23,39
(me TVSH): 3,57
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

LED solar wall mounted light, with day & night sensor.

 

Features:

 • Lamp type: Solar Wall Light
 • Technology: LED
 • Rated luminous flux: 35lm
 • Weight: 461g
 • Dimmable: No
 • Power: 0.5W
 • Light range: 3m
 • Body material: Stainless Steel
 • Colour temperature: 3000K
 • Product colour: Silver
 • Lamp included: Yes
 • Motion sensor: No
 • Beam angle: 110°
 • IP rating: IP44
 • Energy class: A
 • Diameter: 89mm
 • External height (H): 127mm
 • External width (W): 117mm
 • IK rating: 5
Lloji
LED
IP Mbrojtje
IP44
Dimensionet 89x127x117 mm
Ngjyra
 e argjendit
Materiali
metal
Pesha 461 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.