Mbikëqyrës i Tensionit

MC33064P-MOT
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Undervoltage Detector, IC, 4.6 V, TO-92
2,47
(me TVSH): 0,38
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Undervoltage sensing circuit with reset function.
Automatically restarts microprocessor after power failure.

​​Features:

  • Supply voltage: 4.6V
  • Operating temperature: (-40-+85)°С
  • Case: TO-92

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.