Mbajtës për projektor

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
VLM-PM11
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PJCM100GY
KllaPa Projektori, 10 kg, 130 mm
21,19
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VLM-PM10
Informata të shpejta
(1)
MFR Part No: PJCM100BK
KllaPa Projektori, 10 kg, 130 mm
29,52
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TVS-1PROJEXT/S
Informata të shpejta
(0)
Mbajtëse Projektori, Zgjatje, 30 - 50 cm
22,24
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VLM-PM21
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PJCM200GY
KllaPa Projektori, 10 kg, 1000 mm
44,31
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
TVS-PROJ/12
Informata të shpejta
(0)
KllaPa Projektori, 10 kg, 200 mm
28,56
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VLM-PM20
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PJCM200BK
KllaPa Projektori, 10 kg, 1000 mm
47,07
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
TVS-PROJ/13
Informata të shpejta
(0)
KllaPa Projektori, 25 kg, Universal
39,33
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TVS-PROJ/14
Informata të shpejta
(0)
KllaPa Projektori, 13.5 kg, Universal
29,49
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.