Mbajtës për Monitor

NE-LCD12
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
MFR Part No: MMNVSA100BK

Mbajtës për Monitor, LCD, Adaptues, 13''-27''

9,58
(me TVSH): 1,46
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

This Nedis® four-arm monitor adapter kit offers an innovative mounting solution for mounting your monitors without VESA compatibility to a monitor desk or wall mount.

The adapter is designed to fit any VESA monitor mount with 75 x 75 mm and 100 x 100 mm mounting holes. It includes all required screws and other hardware for assembly.

The kit uses a four-arm system to adjust to the different external dimensions of flat-panel monitors and clamp them in place securely.

This adapter supports most 13" - 27" monitors with a thickness of between 26.5 mm and 65 mm. It allows your non-VESA monitor to be mounted on almost any ergonomic monitor arm and to be adjusted for improved viewing comfort.

 

Features:

  • Fits most 13 to 27” non-VESA monitors, making them VESA compatible (75 x 75 - 100 x 100 mm)
  • Sturdy construction - provides load capacity up to 8 kg
  • Various mounting possibilities for universal use - fits monitors of different sizes and shapes
  • Innovative four-arm system allows adjusting to various shapes of flat monitors
  • All required hardware included

 

Package contents:

  • 4x arm
  • 20x screw
  • 8x bolt
  • Wrench
  • Quick start guide
Materiali
Ngjyra
 e zezë
Pesha maksimale 8 kg
Paisje shtesë

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.