Mbajtësi i Televizorit

VLM-MC10
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
MFR Part No: TVCM1330BK
Mbajtëse TV, LCD, 20 kg, 42
24,57
(me TVSH): 3,39
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Rotatable and tiltable ceiling bracket for LED, LCD and Plasma with an extendable arm. Suitable for screens of 26 – 42” or max. 20kg.

Features:

  • Screen size: 26 - 42 ''
  • Maximum weight: 20kg
  • Tilt: 25°
  • Rotatable: 180°
  • VESA standard: 75 / 100 / 200 x 100 / 200 / 400 x 200 / 400
  • Distance to the ceiling: 716 - 1160mm
  • Weight: 4380gr
  • Dimensions: (230Х100Х670)mm
  • Colour: black
Montimi
Tavan
Madhësia e ekranit 26 - 42 ''
Distance to the ceiling 716 - 1160 mm
Pesha maksimale 20 kg
Tilt 25 °
Rotatable 180 °
VESA standard
75
100
200
400
200x100
Ngjyra
 e zezë
Paisje shtesë

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.