Aksesorë shtëpie

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 3 од 15
NE-HM035
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KARC06WT

Aksesorë për kuzhinë, Tenxhere, 300W, 0.6l, e bardhe.

24,27
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HM045
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KAWD300FBK

Aksesorë për kuzhinë, Vluese për ujë, 2.7L, e zeze / e hirit.

94,29
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMK004
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: M3DCP200

Aksesorë për kuzhinë - pastrues per enelarese.

9,01
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMK005
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: BBQE112BK

Aksesore kuzhine, Tigan elektrik, e zeze, 30cm.

24
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HM051
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KAWP200BK

Aksesorë për kuzhinë - Tigan për Waffle, 750W, e zeze.

24,99
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HMK009/GY
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KABT510EGY

Aksesorë për kuzhinë - Toster, numri i vendeve 2 dhe me 6 nivele, e hirit.

40,5
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HMK002
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 311864

Aksesorë për kuzhinë - Tableta te kafes, x1.

9,99
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMK008
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KAHM100BK

Aksesorë për kuzhinë - Toster per hamburger, 1000W, i zi.

25,99
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HM050
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KAIM110CWT12

Aksesorë për kuzhinë - Makinë për akullore, 1.2l.

39,99
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-NMK003
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 9029792372

Aksesorë për kuzhinë - Mbulesë plastike për pjata, e bardhë

3,57
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMK007
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KARP100BK

Aksesorë për kuzhinë -Toster per Waffle, Sandwich, Grill, 800W, i zi.

38,99
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HMK009/P
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KABT510EPK

Aksesorë për kuzhinë - Toster, numri i vendeve: 2, numri i niveleve: 6, ngjyre pembe.

39
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HMK009/W
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KABT510EWT

Aksesorë për kuzhinë - Toster, numri i vendeve: 2, nivele: 6, i bardhe.

39
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HMK011
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 00311859

Aksesorë për kuzhinë, gell pastrues per furra, 200ml.

14,75
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMK013
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 00311896

Aksesorë për kuzhinë, pastrues qeramik i xhamave, 250ml.

10,79
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.