Aksesorë shtëpie

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 15 од 15
NE-HM033/75
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WIFIACMB1WT12
Smart Device, WiFi Air Conditioner, 75 m3, 3.5 kW
484,98
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HSENS26
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WIFIFN10CWT
Smart Ftohes, Pajisje të Mençura, WiFi, e Bardhë, 40 cm, WiFi
58,07
Më shumë
Nuk ka në stok
w
NE-HM033/30
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: COOL116CWTW

WiFi Mobile Air Cooler, Smart Device, 65 W, 5 L

129,04
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HM033/1
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WIFIACMB1WT7

Smart Wi-Fi Kondicioner, 60m³, 2 kW, Energy Class A

323
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HSENS44
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WIFISI10CWT
Smart WiFi Siren, Alarm / Chime, 85 dB
32,92
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMP02
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: BTHTIR10WT

Termometer infrared i mencur, vesh, ball, i bardhe.

39,02
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMH009
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HTSH10GY

Tahrëse për këpucë, 350W

39,99
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
GB-FN01/GY
Informata të shpejta
(0)

Flladitese tavoline, e hirit, 2.5W.

12
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HM062
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: FNST17CWT40W

Ventilator Smart, WiFi, e bardhe, 40 cm.

64,52
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.