Audio Set

NE-SBMT10BK
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
MFR Part No: SBMT10BK
Mbajtes Soundbar 32 - 65 in, 10 kg
25
(me TVSH): 3,81
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Mount the soundbar mount under your TV and place your soundbar where it belongs. Fast and easy installation is made possible through the included mounting instructions and needed materials.

 

Features:

  • Quick installation +/- 10 minutes
  • Save space and optimise sound at the same time

 

Package contents:

  • Soundbar mount
  • Screws and installation tools
  • Manual
Dimensionet 118x381x35 mm
Pesha 934 g
Materiali
çelik
Pesha maksimale 10 kg
Madhësia e ekranit 32 - 65 ''
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.