Audio Set

NE-SBMT20BK
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
MFR Part No: SBMT20BK
Mbajtes Soundbar 32 - 70 in, 10 kg
17,5
(me TVSH): 2,67
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

This Nedis® mount is suitable for installing your soundbar either above or below your TV.

The mount can be used in combination with most TV wall mounts.

Depth adjustment allows you to achieve a perfect fit to your TV and the adjustable brackets make it suitable for soundbars of different sizes.

 

Features:

  • TV-attached soundbar bracket – with depth adjustment to perfectly match your TV
  • Designed to be easy to mount the soundbar above or below your TV
  • Adjustable brackets – to accommodate soundbars of different sizes
  • Can be also used in combination with TV mounts

 

Package contents:

  • Soundbar mount
  • Installation materials
  • Quick start guide
Dimensionet 70x75x785 mm
Pesha 2.710 g
Materiali
çelik
Pesha maksimale 10 kg
Madhësia e ekranit 32 - 70 ''
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.